piątek, 8 marca 2013

I przestrzeń ze sprytem plus cała reszta ;)

No i nasze kochane gniazdka, jaskinie, twierdze...

Owszem, znam utalentowane kobiety, które potrafiły wytresować domowników, by nie marnowali ich ciężkiej pracy, mają zwierzęta, dzieci i małe mieszkanka, które lśnią tak, że aż chciałoby się polizać armaturę, a nad podłogą lewitować, ale u nas, w dziwny sposób nic nie chce się upchnąć w szafkach, w kwadrans po sprzątnięciu kuchni ktoś koniecznie musi coś zjeść, by nie paść trupem na wybłyszczoną podłogę, która w końcu była powodem tego drastycznego spadku cukru, kot uprawia swoją własną sztukę obkichując, wylizując i wydeptując każdy centymetr kwadratowy powierzchni, który śmie nie nosić znamion bycia jego posiadłością, a układ mieszkania nie pozwala w żaden sposób wygospodarować miejsca na buty CZTERECH KOBIET [jakby nie było, te młodociane też kobiety pod tym względem!], że nie wspomnę o garderobach czy dodatkowych szafach, również na kosmetyki [zrozumiecie w jednej z następnych notek ;)]..

Ale nie poddajemy się bez walki, prawda?
Triki, ułatwiacze, gadżety, rzeczy tak łatwe, że czasami mamy ochotę się palnąć w głowę "jak mogłam na to nie wpaść? toż to oczywiste / żadna filozofia / aż wstyd, że takie proste*!"
[*- właściwe podkreślić, można więcej niż jedną odpowiedź]
Powoli, po kroczku, porządkujemy swoje życie, przestrzeń i emocje przy okazji, a czasami po prostu robimy małe, śmieszne tudzież słodkie drobiazgi, dla przyjemności albo i oszczędności czasu / pieniędzy.

Oczywiście też zajmiemy się zalewającymi nas zewsząd "zabawkami", aplikacjami, sprzętami i przedmiotami. Czasami według marki, a czasami po prostu według funkcji i przydatności lub jej braku.
Chcecie dowiedzieć się o czymś konkretnym? Czekamy na sugestie :)

Cholera Naczelna
3 komentarze:

  1. Ktoś kiedyś powiedział, że "Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy." i tego sie trzymajmy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja słyszałam, że prawdziwą kobietę poznaje się po tym, że nikt nie potrafi znaleźć w jej torebce tego co szuka. Podpisano, Kobieta 100%

    OdpowiedzUsuń

Śmiało, komentowanie nie gryzie ;) ja też ;)

Bardzo lubię i cenię każde słowo od Was, Wasze komentarze są dla mnie motorkiem napędowym :)

Staram się też odpowiadać na Wasze wpisy, pytania, i odwiedzać moich czytelników.

4cholery@gmail.com

Cholera Naczelna

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...